Чергова гуманітарна допомога

Дата: 11.08.2017 11:36

7 серпня 2017 року головним спеціалістом Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, фахівець із соціальної роботи відділу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Центр надання послуг» Брусилівської селищної ради спільно з представником громадської організації ВМБО «Світанок дітям» було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді одягу, взуття, постільної білизни сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах із с.Соловіївка та с.Дивин.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім'ї та молоді селищної ради