На протязі 13 днів група із 15 дітей пільгових категорій Брусилівської селищної ради відпочивала в оздоровчому комплексі «Лісовий» Тернопільської області,  розташованому серед гір, вкритого мішаними і хвойними лісами, як у чаші, в лісовій зоні Придністровського каньйону на березі річки Стрипа і місцевого озера. Це перша група дітей, яка вирушила на відпочинок в літку 2017 року. Під час відпочинку діти відвідали водоспад «Жіночі та чоловічі сльози», джерело бажань, скелі «Прозорі сльози», с.Скоморохи Бучачського району Тернопільської області. Були у таборі для дітей і різноманітні конкурси «Міс та містер табору», «Хто з верху?», «Нездоланні», гра «Веселка».

Л.І.Мельник, начальник служби у справах  дітей, сім'ї та молоді селищної ради