Зустріч з роботодавцем

Дата: 05.02.2018 11:28

Співпраця ТОВ «Брусилівський маслозавод» та ТОВ «Брусилів  продукт» зі службою зайнятості триває не один рік.

Напередодні представники роботодавців завітали до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ з метою підбору кадрів. Підприємствам потрібні підсобні робітники, водії, охоронники тощо.  Під час зустрічі фахівців філії з представниками роботодавця обговорено  рівень заробітної  плати,  тривалість  робочого дня,  умови  праці, забезпечення  спецодягом, взуттям та засобами захисту. Безпосередньо представники роботодавців провели попередні індивідуальні співбесіди із запрошеними безробітними та ознайомилися із банком резюме безробітних.

В результаті співпраці двоє осіб працевлаштовані в ТОВ «Брусилівський маслозавод» ще декілька осіб запрошені відвідати підприємства для більш ґрунтовного ознайомлення з умовами роботи та на завершальний етап співбесіди.

Слесарчук Н. І., фахівець 1 категорії з питань  зайнятості