Дата: 23.05.2017 11:07

Брусилівська селищна рада повідомляє, що відповідно до прийнятого рішення виконавчим комітетом селищної ради від 01.03.2017 року № 46 «Про проведення на території Брусилівської селищної ради інвентаризація списків осіб, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов» селищною радою буде проводитись перереєстрація громадян, що перебувають на обліку, як таких, що потребують поліпшення житлових умов.

Прохання громадян територіальної громади Брусилівської селищної ради, які перебувають на квартирному обліку, протягом березня-квітня звернутись за місцем проживання до в.о. старост за територіальною належністю Брусилівської селищної ради з відповідними документами для поновлення даних.