Гуманітарна підтримка

Дата: 07.12.2017 11:02

За підтримки БПП «Солідарність» та  тісній співпраці КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради з благодійним фондом   ВМТ «Духовне відродження» нещодавно  отримано  два гуманітарні вантажі, а саме:  харчова суміш - рис швидкого приготування, збагачена соєю   та новенькі інвалідні коляски  виробництва США. Цю допомогу отримали   прийомні сім’ї, під опікою яких 18 дітей,  сім’ї, які опинились в  складних життєвих обставинах і    мають на утриманні  102 дитини, сім’ї  опікунів,   під опікою яких  31 дитина та особи з інвалідністю. Співпраця з благодійними фондами буде продовжена і в наступних роках.

В.Дивак,

завідувач відділенням