Цього літа діти пільгових категорій селищної ради мали унікальну нагоду відпочити в дитячому оздоровчому таборі «Веселка»  у місті Скадовськ Херсонської області. Окрім чудових фотографій із собою з табору діти привезли додому незабутні спогади про затишний відпочинок на березі моря, різноманітні конкурси та розваги.

Кожен наступний день у таборі був неповторним: щодня проходили змагання з волейболу, футболу, баскетболу, шахів, співів, танців. Наші юні відпочивальники зайняли ІІ місце в таборі по артистизму. Щоранку вихователі водили діток на ранкову зарядку до моря, сумувати було ніколи!

Перебуваючи в таборі діти відвідали Скадовський краєзнавчий музей, заснований у 1976 році, розташований в архітектурній пам’ятці початку ХХ століття «Будинок з колонами», ходили на екскурсію по набережній та м.Скадовськ, відвідали кінотеатр та театр, вистава «Повернення внуччиних скарбів».

Діти повернулися додому сповненні позитивними емоціями та враженнями.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради