На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 02.09.2021 року № 534 Брусилівська селищна рада  проводить  на  території  всіх населених пунктів Брусилівської  селищної  ради в період  з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року інвентаризацію списків осіб, перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку як таких, що  потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту.

У зв’язку із вищевказаною інформацією, просимо громадян, які перебувають на даних обліках Брусилівської селищної ради, поновити пакети документів.

За детальною інформацією можна звертатися до відділу комунальної власності селищної ради – Наталія СТАДНЮК (04162)30335, brus_kv@ukr.net та старост Вашого старостинського округу (акт обстеження житлових умов).

Відділ комунальної власності

Брусилівської селищної ради