На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 06.09.2023  № 1699 Брусилівська селищна рада  в період  з 01 жовтня по 31 грудня 2023 року проводить  на  території  селищної територіальної громади інвентаризацію списків осіб,  що перебувають на обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

У зв’язку із вищевикладеною інформацією, просимо громадян, які перебувають на даних обліках Брусилівської селищної ради, поновити пакети документів та подати їх до відділу комунальної власності селищної ради, що знаходиться за адресою: 12601, Житомирська область, Житомирський район, смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2. (За детальною інформацією можна звертатися до старости округу).

Відділ комунальної власності селищної ради