ГРОШОВА ДОПОМОГА  ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ  ВІД АГЕНСТВА ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

ГРОШОВА ДОПОМОГА ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВІД АГЕНСТВА ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

У четвер, 14 вересня 2023 року, о 10 годині за участю Благодійного фонду «Право на захист» в приміщенні селищного будинку культури відбудеться реєстрація осіб на виплату грошової допомоги вразливим категоріям переселенців від Агенства ООН у справах біженців.

Брусилівська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади  - головний спеціаліст відділу секретаріату з питань підготовки матеріалів на розгляд ради та виконавчого комітету ради Брусилівської селищної ради (на період  дії воєнного   стану).

Відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання  23 серпня  2023 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.