Оголошення  про проведення громадських слухань

Оголошення про проведення громадських слухань

Відповідно до розпорядження селищного голови від 28.11.2023 № 144, враховуючи пропозицію старости Брусилівської селищної ради на території Ставищенського старостинського округу Руденка О.П. щодо перейменування вулиці Гагаріна в с.Йосипівка на вулицю Ободзінського Юрія та звернення  з ініціативою  щодо проведення  громадських слухань від 24.11.2023 № 39, з метою врахування громадських інтересів жителів населеного пункту щодо перейменування вулиці Гагаріна в с. Йосипівка Житомирського району Житомирської області.

Про скликання  чергової сесії Брусилівської селищної ради  восьмого  скликання

Про скликання чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання, відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання 7 грудня   2023 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території земельних ділянок загальною площею 3,2000 га з кадастровим номерами: 1820955100:01:002:6052; 1820955100:01:002:6053, з метою будівництва комплексу з виробництва біопалива, а саме біогазу, отриманого з біомаси рослинного та/або тваринного походження, а також з органічної частини відходів за адресою: вул. Костьольна, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область.