Відбудеться засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб

14 липня 2023 року о 10 годині в приміщенні селищного будинку культури відбудеться засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Конкурс на заміщення вакантної посади – завідувач сектору реєстрації актів цивільного стану

Брусилівська селищна рада, відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – завідувач сектору реєстрації актів цивільного стану.

До уваги жителів Ставищ!

05.07.2023 з 9.00 до 17.00 в зв'язку з виконанням робіт на ПЛ-10(0,4) кВ; КТП-10/0,4кВ буде припинено подачу електроенергії на території с.Ставищ.

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

14 червня 2023 року о 14 годині в приміщенні Брусилівської селищної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади

Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області оголошує про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади.