Про скликання  чергової сесії Брусилівської селищної ради  восьмого  скликання

Про скликання чергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання 21 лютого   2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ПТАХИ НАДІЇ"

Творча спільнота молодих артистів Житомирщини запрошує всіх бажаючих відвідати мистецький захід "Птахи надії" в підтримку ЗСУ, який відбудеться 18 лютого 2024 року о 16.00 годині в Брусилівському селищному будинку культури.

Про скликання  позачергової сесії  Брусилівської селищної ради  восьмого  скликання

Про скликання  позачергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до   Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться позачергова сесія селищної ради восьмого скликання 7 лютого  2024 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.