142-а річниця від дня народження Івана Огієнка

14 січня минула 142-а річниця від дня народження Івана Огієнка (1882, Брусилів, Житомирська область – 1972, Вінніпег, Канада) – вченого-енциклопедиста, мовознавця, лексикографа, богослова, видавця, громадсько-політичного та церковного діяча, міністра народної освіти УНР, першого ректора Кам’янець-Подільського українського університету (1918-1920 рр.).

Спортивно-масові змагання «Cool Games» у Черняхові

12 січня 2023 року на базі Черняхівського ліцею №1 в місті Черняхів, команди трьох дивізіонів Брусилівської селищної ТГ взяли участь у фінальній частині обласного етапу спортивно-масових змагань «Cool Games».   Нашу громаду представляли:   І та ІІІ девізіон – учні Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка;   ІІ девізіон – учні Приворотської гімназії.   Вітаємо наймолодшу команду І дивізіону із зайнятим ІІІ місцем в обласному етапі змагань. Так тримати.  Також висловлюємо велику вдячність ГО «Рідний Дім Брусилівщина», за фінансову підтримку та організацію відрядження для спортсменів.

У співпраці з Польовим офісом

Брусилівська селищна рада щиро завдячує Агенству у справах біженців ООН, Благодійній організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»  за участь у проєкті «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Минулого року також за підтримки працівників Київського польового офісу УВКБ ООН у справах біженців було забезпечено місце тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб необхідною побутовою технікою, віконними жалюзі та ін. Селищною радою було подано запит для облаштування ще кількох приміщень для внутрішньо переміщених осіб. Днями перша партія цієї допомоги вже надійшла. А ще більш приємним є те, що до Брусилова нещодавно приїздив голова Київського польового офісу УВКБ ООН Крістіан Лангехенке разом працівником цього офісу Габріеллою Діаз Малдонадо. Відбулась робоча зустріч із заступником селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади Світланою Приходько та працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Йшлося про подальшу співпрацю  та практичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, їх адаптації в громаді.

Епідемічна  ситуація  по захворюваності  на ГРВІ,  в т.ч.  коронаровірусної   хвороби  по  Брусилівській   ОТГ                              станом на 12. 01. 2024 р.

Епідемічна  ситуація  по захворюваності  на ГРВІ,  в т.ч.  коронаровірусної   хвороби  по  Брусилівській   ОТГ                             станом на 12. 01. 2024 р.

За останній тиждень  захворіло  на  ГРВІ  - 85 осіб,  що  на  40%  більше  ніж  за перший  тиждень  2024р.

ЗСУ передано автомобіль

За дорученням Брусилівського селищного голови Габенця Володимира Васильовича секретар селищної ради Віктор Вікторович Шкуратівський передав військовим ОК «Північ» бронеавтомобіль. Автомобіль придбано за особисті кошти голів громад Житомирського району.

КОМУ І КОЛИ СЛІД ОДЯГАТИ МАСКУ?

Медичні маски, дотримання дистанції та “локальний карантин” в окремих містах чи областях – це базові протиепідемічні та профілактичні норми, які попри скасування загальнонаціонального карантину через COVID-19 діють в Україні на постійній основі.

Відбулось  сімдесят сьоме чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

10 січня 2024 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  сімдесят сьоме чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.