УВАГА НАГОЛОШУЄМО!

Брусилівська селищна територіальна громада повідомляє власників ( або відповідальних особі)  крамниць, кафе  про необхідність своєчасного прибирання територій від снігу та льоду,  також прибирати території прилеглі та закріплені за підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності.  Прибирання снігу  посипання доріжок  та сходів біля об’єктів торгівлі, офісів, а також вживати протиожеледні заходи для уникнення травматизму людей  – це прямий обов’язок бізнесу.

У Брусилові пройшов інтерактивний івент «Подорож до ментального здоров’я»

Ми всі з вами перебуваємо у стані війни. І нашій внутрішній тривозі поки ще немає відбою. Але далеко не кожен знає, як підтримати себе та близьких, коли тривожні думки перестають бути нормою.

Що робити зі стресом?

Нормально час від часу відчувати стрес, а потім дати організму відновитися. Але зараз більшість українців перебувають у постійному стані стресу.

Що робити зі стресом?

У Брусилові відзначили 142-у річницю з дня народження Івана Івановича Огієнка

15 січня біля пам’ятника Івану Огієнку відбувся мітинг  з нагоди 142-ї  річниці з дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, перекладача, діяча культури та громадського діяча, ієрарха православ’я митрополита Іларіона, людини, котра все своє життя пристрасно й одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації.