Обереги мого роду

Під такою назвою в приміщенні Брусилівського селищного будинку культури відбулася персональна виставка Аліни Святнюк.

Чемпіонат з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед працівників освіти

15-16 грудня 2023 року команда вчителів Брусилівської селищної територіальної громади взяла участь у 2-ому обласному Чемпіонаті з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед працівників освіти, який пройшов на базі Стрибізького ліцею Курненської територіальної громади. Наша команда гідно представила Брусилівську громаду та отримала великий досвід в подоланні дистанції.

Не забувайте вимірювати артеріальний тиск

Час на себе — це маленькі, але важливі дії, про які легко забути. Один зі способів дбати про своє здоров'я і самопочуття — регулярно вимірювати артеріальний тиск.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо!!! Народний фольклорний колектив “Калина” Брусилівського СБК отримав І місце на Міжнародному вокальному конкурсі “Алея зірок України”. Дякуємо нашим незмінним, талановитим учасницям колективу та всім хто підтримує їх. Бажаємо і надалі прославляти та популяризувати наше мистецтво яке гармонійно поєднане в народній пісні.

Ялинка із квартири Макаренків -  у музеї «Дивосвіт...»

Ялинка із квартири Макаренків - у музеї «Дивосвіт...»

У музеї «Дивосвіт Олексія Макаренка» встановлено ялинку, що створювала новорічний настрій подружжю Макаренків, з декількома іграшками, які передала нам Ванда Тадеушівна і розповіла, як кожного року Олексій Дмитрович сам складав її, а Олена Олександрівна прикрашала. Макаренко робив витинанки, і такими сніжинками прибирали кімнату.  У День Святого Миколая до нас завітала художниця Ольга Мартиненко разом з молоддю, щоб прикрасити нашу ялиночку новими іграшками, розмальованими Макаренковим пелюстковізмом.   Дівчата малювали, спілкувалися – і от прикраси готові. Тут є і сніговички, і снігурі, і ангелики, і навіть Дракончик – символ Нового 2024 року.   А потім – мініфотосесія в хустках.

ПРОЄКТ "ЧЕКАЄМО НА ТВОЄ ПОВЕРНЕННЯ"

Розроблений з турботою про українських військових та членів їх сімей і займається питанням підготовки сприятливих умов для повернення їх додому.

Допомога Збройним Силам України

Щирі слова вдячності хочемо сказати всім небайдужим жителям нашої громади, які на концерті Андрія Кравченка в селищному Будинку культури зібрали для ЗСУ 14085 грн. Ці кошти, а також 3100 грн. (10% від продажу квитків на концерті) та перераховані  на банківські рахунки жителями Брусилівщини, Києва, нашими друзями з Єгипту і Швейцарії, були  використані для придбання 250 маскувальних сіток з агроволокна (розмір однієї сітки 10 м на 1,60 м- ціною  250 грн.) та 40 евакуаційних нош. Найближчим часом все буде доставлено на бойові позиції нашим захисникам та переслане за їхніми замовленнями.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку 14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.      Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. За неповними даними, з 1986 по 1990 рік у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС було задіяно понад 600 тисяч осіб, серед яких було багато і жителів Брусилівщини.