На території Брусилівської селищної ради  перевірять оселі, власники яких взяли  за програмою "Прихисток"  на безоплатне проживання переселенців

На території Брусилівської селищної ради перевірять оселі, власники яких взяли за програмою "Прихисток" на безоплатне проживання переселенців

На території Брусилівської селищної ради зареєстровано більше 6 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Близько 100 із них живуть в родинах брусилівчан безоплатно за програмою «Прихисток».

МІСЦЕВА ПІДТРИМКА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Брусилівською селищною радою була прийнята «Комплексна програма соціального захисту населення Брусилівської селищної територіальної громади на 2022-2026 роки», відповідно до якої визначено механізм нарахування пільг  на оплату житлово-комунальних послуг членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мешканців  Брусилівської селищної територіальної громади, в межах норм, передбачених чинним законодавством.

У Житомирі проведуть навчання для бізнесу щодо роботи в системі закупівель ProZorro за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу Житомира та області на тренінг щодо роботи в системі публічних закупівель ProZorro. Навчання будуть офлайн у Житомирі 28-29 жовтня у рамках проєкту «Спроможний бізнес – спроможна країна»  за підтримки EU4Business.

Виставка-конкурс «Нове життя старим речам»

20 жовтня 2023 року в Брусилівській селищній територіальній громаді серед учнів закладів загальної середньої освіти пройшла виставка-конкурс «Нове життя старим речам».

Засідання Координаційної ради

18 жовтня 2023 року відбулось засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Брусилівської селищної територіальної громади.

"Спортивні ігри 2023-2024" серед школярів закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної територіальної громади

19 жовтня 2023 року на футбольному полі Брусилівської ДЮСШ після тривалої перерви було розпочато проведення "Спортивних ігор 2023-2024" серед школярів закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної територіальної громади.

Служба у справах дітей Брусилівської селищної ради інформує про поширення фейку щодо статусу «дитина війни»

Останнім часом мережею інтернет ширяться новини, дописи, відеоролики з «гучними» заголовками: «Уряд ухвалив статус «дитина війни»! Поспішайте оформити виплати!» тощо.

Дякуємо учасникам фотовиставки «Брусилівщина - частинка України»

З 29 вересня 2023 року в селищному будинку культури відбулася фотовиставка «Брусилівщина - частинка України», яка була присвячена Дню захисників та захисниць України. В виставці взяли участь жителі Брусилівської громади. Ми щиро дякуємо всім талановитим учасникам за представлені світлини. Особливо хотілося б відмітити роботи Тетяни Шевчик з Бикова під назвою «Ми б’ємося за те, чому нема ціни в усьому світі, - за Батьківщину», Павлу Шапкову з Осівець «Я так хочу додому», Яні Павленко з Високого «Українське сонце зійде, дорого заплачено, ми їх не пробачимо" та Людмилі Кушнір з Брусилова "Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину".