18 жовтня 2023 року відбулось засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Брусилівської селищної територіальної громади.

Було розглянуто питання покращення міжвідомчої співпраці та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Брусилівської селищної ради. В рамках проведення Європейського дня протидії торгівлі людьми розглянули алгоритм отримання статусу особи, яка  постраждала від торгівлі людьми.