Найбільш популярне це свято в США, але щороку поширюється світом.  Головна мета цього свята – поширювати інформацію про цілющі властивості цього продукту.

21 жовтня  в Хомутецькому сільському будинку культури було організовано та проведено свято гарбуза. Під час заходу жителі села та його гості мали можливість переглянути виставу за участю дітей «Ходить гарбуз по городу», послухати вірші у виконання аматорів села Хомутець, отримати інформацію про цей продукт, а також покуштувати гарбузову кашу та інші смаколики.

Під час свята було проведено благодійний ярмарок. Зібрані кошти  будуть направлені на потреби ЗСУ.