Фото без описуВпродовж двох останніх тижнів до Брусилівської селищної територіальної громади прибуло 20 внутрішньо переміщених осіб, в тому числі діти. Всі вони були оповіщені про те, що 14 вересня за сприянням КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради вони отримають гуманітарну допомогу від обласної організації Товариства Червоного Хреста України. І ця подія мала місце біля селищного будинку культури. Працівники ТЧХУ вручили  потерпілим від воєнного лихоліття продукти харчування, засоби гігієни,  теплі ковдри.    На допомогу  від обласної організації ТЧХУ, з якою Брусилівська селищна рада підтримує тісну співпрацю, можуть розраховувати  і ті, внутрішньо переміщені особи, які прибуватимуть до Брусилівської селищної ради восени та взимку.

Фото без описуФото без опису

Тетяна Курган, керівник служби соціальних послуг за місцем проживання/перебування

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради