Сьогодні,  23 серпня у Брусилові відбувся мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України. 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державний Прапор України. Прапор – це символ нашої боротьби за свободу і незалежність, символ, який об’єднує людей різного віку і професій, наповнює їх патріотичним почуттям обов’язку захищати свою Вітчизну.

Під цим Прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя у єдиній сімї  європейських народів.

Згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковано щорічне святкування Дня Державного Прапора.

Символічно, що поряд стоять два свята – 23 і 24 серпня – день Державного Прапора України і день Незалежності України. Завтра весь народ відзначатиме 32 річницю вільної, соборної України.

На урочистій церемонії підняття Державного Прапора України були присутні голова Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк та Брусилівській селищний голова Володимир Габенець.

На мітингу були вручені 3 ордени «За мужність» II та III ступеня (посмертно).

Указом президента України від 13 квітня 2023 року №218 нагородили (посмертно) орденом «За мужність» ІІ ступеня, Ткачука Дмитра – головного сержанта, Указом президента України від 08 березня 2023 року №141 нагородили (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня Жукова Олексія  – головного сержанта, Указом президента України від 13 березня 2023 року №218 нагородили (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня Білокоренка Дениса  – солдата.

Сьогодні  відважні молоді воїни, наші земляки, стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, поставши проти насилля та несправедливості. Молитвою, добрим словом згадаймо Героїв, які боролися і віддали свої життя, щоб зберегти наші.