#Житомирськаобласть #EU4Business #МСП

Якщо Ви підприємець і хочете продавати за кордон, тоді ця інформація для вас!

Наша команда спільно з NGO Improve yourself раді повідомити, що в межах програми EU4Business, в Житомирській області пройдуть безкоштовні тренінги та консультації для підприємців щодо експорту та онлайн-торгівлі.

• Тренінги охоплюватимуть основні теми:

• Експортна діяльність підприємства.
  • Як продавати через міжнародні онлайн-майданчики (Amazon, eBay, Etsy).
  • Як продавати через соціальні мережі (Instagram, Facebook Marketplace).

1. Тренінги та консультації проходитимуть офлайн у 4-х громадах:
  • Радомишль:

28 серпня - Тренінг по експортній діяльності;

29 серпня - Тренінг по онлайн-торгівлі;

• Коростишів:

28 серпня - Тренінг по онлайн-торгівлі;

29 серпня - Тренінг по експортній діяльності;

• Малин:

30 серпня - Тренінг по експортній діяльності;

31 серпня - Тренінг по онлайн-торгівлі;

• Брусилів:

30 серпня - Тренінг по онлайн-торгівлі;

31 серпня - Тренінг по експортній діяльності.

• Після тренінгів кожен підприємець матиме можливість отримати індивідуальну консультацію від експерта щодо продажів за кордон та попрацювати над вирішенням саме його питань.

1. Реєстрація на тренінги обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/YKUNQcRJE8f4rFj67

1. І приємний бонус. Серед учасників тренінгів буде проведено конкурс на безкоштовну розробку брендування. Дизайнери проекту безкошкоштовно розроблятимуть логотипи для бізнесу та/або каталоги продукції/послуг, щоб зробити продукти регіональних виробників впізнаваними для покупців.

Тренінги організовуються Агенцією в рамках проєкту "Спроможна громада для ведення бізнесу", що реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини, за підтримки GIZ Ukraine та Фонд  розвитку підприємництва.

NGO Improve yourself

Бізнес Хаб Радомишльської міської ради / Radomyshl Business Hub

Коростишівська міська рада

Коростишівське Радіо