Як укласти декларацію з лікарем під час війни

Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.

Засідання Координаційної ради

23.06.2023 року відбулося засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб на якому обговорювалися питання проведення безкоштовних занять з української мови для внутрішньо переміщених осіб та бажаючих жителів громади, які розмовляють російською мовою і виявляють бажання навчитися правильно спілкуватися українською мовою на базі читального залу Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки імені Г.М.Ткаченка та створення любительського клубу «Надвечір’я» для всіх жителів громади.

Стихійні сміттєзвалища - показники нашої з вами культури, ставлення до нашого спільного дому

За кожної  зручної  нагоди  більшість з нас радо скаржиться на поганий благоустрій селища, обговорює те, що у нас брудно і негарно, не помічаючи, що смітники створюємо самі.Напевно в менталітеті нашого народу впевненість в тому, що все що знаходиться за межами їхнього житла, можна з легкістю перетворювати на суцільний смітник. Адже сьогодні смітники і стихійні звалища стали, на превеликий жаль, невід’ємними атрибутами околиць населених пунктів, берегів, водойм, лісових та пришляхових смуг. Стихійними сміттєзвалищами вже нікого не здивуєш, вони якось непомітно перетворилися у своєрідний культурний пласт епохи, «довгограючу» проблему.

В Житомирі відбувся Молодіжний форум

Сьогодні, 21 червня, у стінах Житомирської обласної ради відбувся Молодіжний форум "Престиж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Очікування та реалії", у якому я взяла участь як член профспілки, представник Брусилівської селищної ради.

КОМАНДА БРУСИЛІВСЬКОЇ ДЮСШ НА ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

19-22 червня 2023 року поблизу села Дениші Тетерівської територіальної громади пройшов 63-й Чемпіонат Житомирської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді. Паралельно було проведено  І-ші обласні змагання зі спортивного (водного) туризму.