Сьогодні, 21 червня, у стінах Житомирської обласної ради відбувся Молодіжний форум "Престиж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Очікування та реалії", у якому я взяла участь як член профспілки, представник Брусилівської селищної ради.

 У заході також брали участь: заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, депутат Верховної Ради Богдан Кицак, голова Профспілки правників державних установ України Юрій Піжук, голова обласної профспілкової організації Петро Закусило, голова Молодіжної ради обласної організації Профспілки Михайло Діжа, в.о. начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський, виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Кухарська, директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір, представники Молодіжної ради обласної організації профспілки, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (представники від територіальних громад Житомирської області).

 Дякую організаторам Молодіжного форуму за можливість висловити свої думки з приводу плюсів та мінусів роботи в органах місцевого самоврядування.

 Основними питаннями Молодіжного форуму було:

- активне залучення молодих працівників до прийняття рішень у розв'язанні проблем місцевих рад

- проявлення активності, креативності, ініціативності у виконанні своїх службових і посадових обов'язків, дієво впливати на рішення, що стосуються усіх жителів громади.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Аліна Святнюк, староста Карабачинського старостинського округу