19-22 червня 2023 року поблизу села Дениші Тетерівської територіальної громади пройшов 63-й Чемпіонат Житомирської області з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді. Паралельно було проведено  І-ші обласні змагання зі спортивного (водного) туризму.

До програми увійшли такі дистанції:

«Смуга перешкод» (командна);

«Смуга перешкод» (зв’язки), учасники по двоє;

Чоловічі та змішані екіпажі виборювали першість на річці Тетерів, долаючи коротку дистанцію з воротами «Слалам» першого класу складності на суднах С2, катамарани-двійки.

Команда Брусилівської ДЮСШ проявила себе на найвищому рівні та отримала нагороди у різних категоріях, а саме :

- молодша вікова група, смуга перешкод Зв'язки, категорія "юнак - юнак "

1 місце - Хоцінський Тимофій та Войно Олексій;

- категорія "юнак - дівчина "  1 місце - Білоус Володимир та Іванчук Наталія;

- 1 місце в загально-командному заліку смуга перешкод Зв'язки.

Водний туризм:

Молодша вікова група:

- 1 місце в категорії "Юнак- юнак" - Войно Олексій та Хоцінський Тимофій;

- 1 місце в категорії "Юнак -дівчина" - Білоус Володимир та Бурдужа Іванна.

- Молодша команда Брусилівської ДЮСШ у складі Войно Олексій, Хоцінський Тимофій, Бурдужа Іванна і Білоус Володимир стали ПЕРШИМИ ЧЕМПІОНАМИ ОБЛАСТІ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ.

Старша вікова група:

- 3 місце в категорії "юнак(дівчина)-дівчина" - Кошолап Владислава та Жиліна Рината;

- Команда Брусилівської ДЮСШ (старша вікова група) у складі : Мартиненко Андрій , Коцюбинський Максим , Жиліна Рината і Кошолап Владислава зайняли 3 місце на ПЕРШОМУ ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ  ЗВОДНОГО ТУРИЗМУ.

Вітаємо всіх з перемогою.