БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: ДЛЯ ОСВІТЯН УКРАЇНИ СТАРТУВАВ КУРС «ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ»

Для освітян України, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, стартував курс «Практичні навички подолання стресу».

Воркшоп для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які працюють з постраждалими особами від домашнього насильства

8 березня In Touch Ukraine Foundation провела воркшоп для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які працюють з постраждалими особами від домашнього насильства.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 07 березня 2023 року № 11.1.3-21/5273 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 02 березня 2023 року № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ).

Вшануймо пам'ять Кобзаря!

Сьогодні, 9 березня, відзначають 209-ту річницю з дня народження українського поета та прозаїка Тараса Шевченка. Із цієї нагоди у Брусилові покладено квіти до пам’ятника Кобзареві.

Поінформований – значить захищений

Фахівці   Брусилівського    відділення   ДУ  «ЖОЦКПХ МОЗУ »  продовжують   проводити заходи  стосовно підвищення   рівнів  охоплення       щепленнями   населення, профілактики захворювань та промоції  здорового  способу  життя.  Нещодавно  нанесли моніторинговий  візит  до  Ставищенської  АЗПСМ,  де сумісно   з фахівцем   амбулаторії  було  проведено  бесіди  щодо того,як уберегти  себе і     своїх близьких від інфекційних  хвороб, зокрема від  COVID-19.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 03 березня 2023 року № 11.1.3-21/4760 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 лютого 2023 року № 2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул. Солом´янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу та підтримку

03 березня 2023 року відбулася робоча поїздка-візит із психологом Житомирського обласного центру соціальних служб Юліанною ЯРЕМЧУК, соціальним менеджером КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Анною САВИЦЬКОЮ, керівником служби надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового перебування/проживання КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Андрієм КУШНІРОМ до Приворотської гімназії та «соціального гуртожитку» с. Пилипонка.