03 березня 2023 року відбулася робоча поїздка-візит із психологом Житомирського обласного центру соціальних служб Юліанною ЯРЕМЧУК, соціальним менеджером КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Анною САВИЦЬКОЮ, керівником служби надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового перебування/проживання КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Андрієм КУШНІРОМ до Приворотської гімназії та «соціального гуртожитку» с. Пилипонка.

За підтримки громадських організацій, під час зустрічі учням Приворотської гімназії було вручено спортивний інвентар, а мешканцям «соціального гуртожитку» надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, шкільного приладдя, одягу та взуття.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу та підтримку!!!!

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради