Мітинг до Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Для потреб внутрішньо переміщених осіб

Брусилівська селищна територіальна громада у період дії воєнного стану в Україні надала і продовжує надавати  прихисток тисячам внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів нашої держави. Вони проживають у родичів, знайомих, друзів, винаймають вільне житло, отримують необхідну гуманітарну допомогу, соціальні, медичні, освітні та інші життєвоважливі послуги. Враховуючи потреби внутрішньо переміщених осіб, особливо тих, хто втратив рідну домівку, квартиру, або їх  власне житло пошкоджене, рішенням Брусилівської селищної ради  було внесено зміни до структури Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та створено службу надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового перебування/проживання, передані на баланс установи вивільнені приміщення навчальних закладів, виділені кошти на поточний ремонт двох з них, електротовари та меблі.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЗА КОРИСТУВАННЯ ПОЛІСЬКИМИ ЛІСАМИ, ВОДОЮ І НАДРАМИ ДО БЮДЖЕТІВ НАДІЙШЛО 457,3 МЛН ГРН

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

Відбулася сесія селищної ради

18 січня 2023 року під головуванням Брусилівського  селищного голови Володимира Габенця відбулася чергова 36 сесія Брусилівської  селищної ради восьмого скликання.    У роботі сесії взяли участь 22 депутати із 26 обраних, а також секретар ради, заступники селищного голови та керівники виконавчих органів ради.

АТЕРОСКЛЕРОЗ:  СТЕРЕЖІТЬСЯ   БЛЯШОК!

Атеросклероз часто називають  хворобою любителів надмірностей. Вона характеризується утворенням жирових бляшок на стінках артерій. А це найчастіше трапляється в людей, які віддають перевагу смачнішій їжі, міцнішому алкоголю, та ще  й  цигарці «на закуску».