Війна багатьох змусила покинути свої рідні домівки та їхати до рідних та близьких, які прихистять у більш безпечному місці.

Так і Марія з дітьми ще весною виїхала за кордон. Жінка була на той час вагітною, тож народжувати вирішила у безпеці, коли не лунають сирени.

У вересні минулого року Марія із дітьми повернулася в Україну. Проте їхати до Одеської області, де раніше жила, ще не наважилася. Поки родина проживає на Житомирщині. Бабуся тепер допомагає із вихованням дітей.

Сім'я отримала допомогу від ЮНІСЕФ у межах гуманітарного кейс-менеджменту. Такі послуги по всій області надають фахівці із соціальної роботи, які долучилися до крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine

Гуманітарний кейс-менеджмент дає можливість підтримувати родину та надавати допомогу індивідуально до її потреб.