Фото без опису       Брусилівська селищна територіальна громада у період дії воєнного стану в Україні надала і продовжує надавати  прихисток тисячам внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів нашої держави. Вони проживають у родичів, знайомих, друзів, винаймають вільне житло, отримують необхідну гуманітарну допомогу, соціальні, медичні, освітні та інші життєвоважливі послуги. Враховуючи потреби внутрішньо переміщених осіб, особливо тих, хто втратив рідну домівку, квартиру, або їх  власне житло пошкоджене, рішенням Брусилівської селищної ради  було внесено зміни до структури Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та створено службу надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового перебування/проживання, передані на баланс установи вивільнені приміщення навчальних закладів, виділені кошти на поточний ремонт двох з них, електротовари та меблі.

І ось напередодні Різдва Христового, 6 січня 2023 року новостворена служба надала прихисток у приміщенні компактного проживання пенсіонерам з міста Нікополя. А нещодавно новоселами стали також троє внутрішньо переміщених осіб з міста Лисичанська. 19 січня, у день Святого Богоявлення Господнього, селищний голова Володимир Габенець, його заступник Світлана Приходько з подарунками завітали до місця компактного проживання, зустрілись з його жителями. Приємно було бачити усміхнені обличчя людей, почути від них слова подяки за облаштування їх добробуту, тепло, доступ до  Інтернету, надання необхідної гуманітарної допомоги.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради