ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №332 Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (далі – Мінреінтеграції) видано Наказ від 25 квітня 2022 року «Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення  воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні)» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0453-22#top).

ТУРНІР ПО ВОЛЕЙБОЛУ ДЛЯ ДІВЧАТ

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, популяризації волейболу серед учнів  закладів загальної середньої освіти на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця  було проведено закритий турнір з волейболу серед дівчат.

Гуманітарна допомога від  Червоного Хреста

Чергову гуманітарну допомогу від  Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України отримала Брусилівська селищної ради 05 грудня  2022 року.

Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

День української хустки

Cпоконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. Їх передавали у спадок за жіночою лінією і оберігали, адже це була сімейна реліквія. І вже третій рік поспіль 7 грудня українці традиційно відзначають Всесвітній День української хустки.

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ!

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Саме хустка в Україні ефектно доповнювала неповторний образ української жінки, її чарівність та красу. А сьогодні це національний символ незламності українського народу, як вишиванка та рушник.

Закритий турнір Брусилівської ДЮСШ з футзалу для учнів п’ятих класів

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, популяризації футболу, залучення учнів до систематичних занять спортом на базі  Морозівської гімназії був проведений закритий турнір по футзалу для школярів п’ятих класів.

6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

6 грудня – день вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми.