Фото без опису   Cпоконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. Їх передавали у спадок за жіночою лінією і оберігали, адже це була сімейна реліквія. І вже третій рік поспіль 7 грудня українці традиційно відзначають Всесвітній День української хустки.

Цього дня у закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради пройшли фотосесії, тематичні заняття та родинні свята, де дошкільники дізналися багато цікавих фактів про хустку.

Хай завжди українська хустка - берегиня береже тепло наших душ і живе вічно, як наша невмируща – Україна!