У рамках співпраці з ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема, їх доступу до соціальних послуг, охорони здоров’я матері та дитини, підтримки дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. У рамках такої співпраці спеціалісти служб у справах дітей, центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, соціального захисту населення Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ 100 ноутбуків. Керівникам цих закладів ноутбуки днями вручив особисто голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечка. Три ноутбуки отримала для фахівців із соціальної роботи служби соціальної роботи директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко. Сьогодні селищний голова Володимир Габенець вручив їх Лідії Шульзі, Раїсі Шепетчук та Світлані Боровській, які надають соціальні послуги жителям Хомутецького, Соловіївського старостинських округів та Брусилова.

Свято Івана Купала

Сьогодні вночі, з 6 на 7 липня, в Україні відзначають Івана Купала — одне з найдавніших і наймістичніших слов’янських свят.

Свято Івана Купала : традиції та звичаї

За переказами, в купальську ніч можна  дізнатися свою долю.      У ніч з 6 на 7 липня відзначається містичне свято Івана Купала. Існує безліч прикмет і звичаїв, пов’язаних з цим днем. Традиція відзначати Івана Купала налічує кілька століть. Наші предки вірили, що в цю ніч на землю виходять лісовики, відьми і злі духи, а захиститися від них допомагають вода і вогонь.

Культурний фронт триває…

Культурний фронт триває… Героїня нашого сюжету Олена Хоменко – аматорка Хомутецького сільського Будинку культури. Її голос часто лунає на різноманітних заходах. Пісню  «Мальви» вона виконує з особливою виразністю. Цей твір у наш тривожний час звучить зворушливо і хвилююче.

Конференція ради жінок Брусилівщини

1 липня 2022 року відбулася конференція ради жінок Брусилівщини. На зібранні підвели підсумки роботи громадської організації «Рада жінок Брусилівщини». Було обрано керівний склад та нових членів ради. Головою організації обрано - Олену Косарчук, заступником – Галину Андреєву, секретарем – Анну Баль. До складу ради ввійшли: Лариса Філоненко, Ніна Рафальська, Аліна Святнюк, Надія Зайченко, Олена Мартиненко-Габенець, Світлана Проходько, Світлана Прохоренко, Катерина Греченюк, Алла Радченко, Катерина Аврамчук, Людмила Кіщенко, Валентина Мазуренко, Ліліана Дмитрієва, Ірина Овсієнко, Наталія Алфіменкова, Ірина Чміль, Тетяна Збінська, Валентина Липко, Алла Волошенко, Ольга Скуратівська, Людмила Дем’янчук, Людмила Липко, Галина Сім’ячко, Неля Литвиненко. Також на зібранні прийнято рішення про перейменування ГО "Брусилівська районна рада жінок» у ГО «Рада жінок Брусилівщини».