У рамках співпраці з ЮНІСЕФ

Дата: 06.07.2022 15:22

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема, їх доступу до соціальних послуг, охорони здоров’я матері та дитини, підтримки дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. У рамках такої співпраці спеціалісти служб у справах дітей, центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, соціального захисту населення Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ 100 ноутбуків. Керівникам цих закладів ноутбуки днями вручив особисто голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечка. Три ноутбуки отримала для фахівців із соціальної роботи служби соціальної роботи директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко. Сьогодні селищний голова Володимир Габенець вручив їх Лідії Шульзі, Раїсі Шепетчук та Світлані Боровській, які надають соціальні послуги жителям Хомутецького, Соловіївського старостинських округів та Брусилова.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради