1 липня 2022 року відбулася конференція ради жінок Брусилівщини. На зібранні підвели підсумки роботи громадської організації «Рада жінок Брусилівщини». Було обрано керівний склад та нових членів ради. Головою організації обрано - Олену Косарчук, заступником – Галину Андреєву, секретарем – Анну Баль. До складу ради ввійшли: Лариса Філоненко, Ніна Рафальська, Аліна Святнюк, Надія Зайченко, Олена Мартиненко-Габенець, Світлана Проходько, Світлана Прохоренко, Катерина Греченюк, Алла Радченко, Катерина Аврамчук, Людмила Кіщенко, Валентина Мазуренко, Ліліана Дмитрієва, Ірина Овсієнко, Наталія Алфіменкова, Ірина Чміль, Тетяна Збінська, Валентина Липко, Алла Волошенко, Ольга Скуратівська, Людмила Дем’янчук, Людмила Липко, Галина Сім’ячко, Неля Литвиненко. Також на зібранні прийнято рішення про перейменування ГО "Брусилівська районна рада жінок» у ГО «Рада жінок Брусилівщини».

Вітаємо керівництво та нових членів ради. Бажаємо активної роботи організації.