НЕБАЙДУЖІСТЬ ПАСУЄ КОЖНОМУ

З ініціативи старости Яструбеньківського старостинського округу Брусилівської селищної ради Рафальської Н.А.  проведено благоустрій на вулиці Шевченка смт Брусилів. Жителі жартують, що вулиця стала як проспект. Дякуючи небайдужим сімям, кому болить доля селища, вирубані кущі, багаторічні зарослі, покошено  траву біля занедбаних обійсть. Щира подяка подружжям Коляда, Шкадюків , Лотоцьких, Рафальських, Білобрицьких.

Про обставини, що виключають кримінальну протиправність діяння.

Під час війни вже були зафіксовані випадки, коли людина усвідомлювала небезпечність своїх вчинків і передбачала їх шкідливі наслідки, але, перебуваючи під впливом безумовно переважаючої сили примусу, була позбавлена можливості керувати своїми вчинками і поставлена в необхідність чинити саме так, а не інакше.

Дієва підтримка від LUMOS

Люмос (Lumos)- це міжнародна благодійна організація, що прагне до майбутнього та для якої безпека всіх дітей і дорослих є головним пріоритетом. Брусилівська селищна рада вже кілька років співпрацює з Люмос, зокрема, в питанні екстреної допомоги для підтримки  дітей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Одним з напрямків діяльності цього формування є і благодійна підтримка таких осіб/сімей. Дієву, вагому підтримку отримали від організації 6 червня  252 дитини, з яких  133 дитини з багатодітних сімей, 66-внутрішньо переміщених, 18 дітей з інвалідністю, 29 дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в  сім’ях опікунів та дитячому будинку сімейного типу, 6 дітей-вихованців закладів інституційного догляду, які під час дії воєнного стану перебувають у біологічних сім’ях. Консультанти МБО «Люмос» Юрій Пінчук, Сергій Грищенко, Володимир Комар вручили їм продуктові набори, канцелярські товари та пральний порошок. Захід відбувся злагоджено, організовано. Кільком сім’ям з дітьми  допомогу вручено за місцем проживання, як ось Ставищенському дитячому будинку сімейного типу.

Іформація про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2022 року

Відповідно до вимог  Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» № 109/2008-р. від 07.02.2008, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Плану роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради від 01.06.2022 № 899, Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

Інформація про виконання контрольних доручень та листів посадовими особами Брусилівської селищної ради за І півріччя 2022  року

Відповідно до ст.ст.52-54, 59, ч.1 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затверджений рішенням виконкому від 02.12.2020 № 1 (зі змінами), Плану роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року, затверджений рішенням виконавчого комітету селищної ради від 01.06.2022 № 899, Інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну та Інструкції з діловодства в Брусилівській селищній раді, затверджених розпорядженням  селищного голови від 16.09.2021  № 133 на загальний відділ селищної ради покладено обов’язки контролю виконання доручень та листів вхідної кореспонденції.

Організація трудових відносин в умовах воєнного стану

Нині у багатьох працівників виникають запитання щодо порядку вступу у трудові відносини, розірвання трудового договору та оплати праці, адже з огляду на ведення активних бойових дій на території України велика кількість як самих працівників, так і підприємств, установ та організацій, в яких вони працювали, були змушені переміститися в інші населенні пункти, або взагалі зупинити свою діяльність.