Шановні мешканці Брусилівської громади!

Рішенням 26 сесії 8-го скликання Брусилівської селищної ради від 28.06.2022 року №1066 затверджено Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради та віддаленні робочі місця, в НОВІЙ редакції, а саме додано чотири послуги з надання дозволу щодо виїзної (виносної) торгівлі нестаціонарних об’єктів торгівлі на території населених пунктів громади (с.Високе, с.Костівці, с.Соловіївка, с.Яструбенька, с.Морозівка):

(07-54) - надання Дозволу на право розміщення об’єкта виносної торгівлі на території Брусилівської селищної територіальної громади;

(07-55) - надання Дозволу на право розміщення об’єкта виїзної торгівлі на території Брусилівської селищної територіальної громади;

(07-56) - надання Дозволу на право розміщення об’єкта виїзної торгівлі на території Брусилівської селищної територіальної громади сільськогосподарською продукцією, вирощеною на власному городі, жителем громади;

(07-57) - надання Дозволу на право розміщення тимчасової (святкової) торгівлі на території Брусилівської селищної територіальної громади.

Для надання вказаних адміністративних послуг виконавчим комітетом Брусилівської селищної ради прийнято ряд нормативно-правових документів. Більш детальна інформація розміщується на сторінці відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради.