Дієва підтримка від LUMOS

Дата: 08.07.2022 15:20

Люмос (Lumos)- це міжнародна благодійна організація, що прагне до майбутнього та для якої безпека всіх дітей і дорослих є головним пріоритетом. Брусилівська селищна рада вже кілька років співпрацює з Люмос, зокрема, в питанні екстреної допомоги для підтримки  дітей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Одним з напрямків діяльності цього формування є і благодійна підтримка таких осіб/сімей. Дієву, вагому підтримку отримали від організації 6 червня  252 дитини, з яких  133 дитини з багатодітних сімей, 66-внутрішньо переміщених, 18 дітей з інвалідністю, 29 дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в  сім’ях опікунів та дитячому будинку сімейного типу, 6 дітей-вихованців закладів інституційного догляду, які під час дії воєнного стану перебувають у біологічних сім’ях. Консультанти МБО «Люмос» Юрій Пінчук, Сергій Грищенко, Володимир Комар вручили їм продуктові набори, канцелярські товари та пральний порошок. Захід відбувся злагоджено, організовано. Кільком сім’ям з дітьми  допомогу вручено за місцем проживання, як ось Ставищенському дитячому будинку сімейного типу.

Під час вручення благодійної допомоги подяку організації та її консультантам висловили заступник селищного голови Світлана Приходько та батьки.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради