ПОВНИЙ КУРС ВАКЦИНАЦІЇ ЗАХИЩАЄ ВІД ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ НА КОРОНАВІРУС, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 21 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСТІ ВИКОНУВАТИМУТЬСЯ РОБОТИ НА 17 ОБ’ЄКТАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» у 2022 році в Житомирській області передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 17 об’єктів соціальної сфери, серед яких 5 дитячих садків, 5 шкіл, 6 спортивних об’єктів та 1 лікарня. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 21 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 18 300 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ЗАКУПІВЛЮ НА ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ МІСЦЕВОЇ АВТОДОРОГИ С062013

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062013 /Бердичів – Ружин – Городок/ – Огіївка – Мар’янівка – Котелянка з під’їздом до села Княжики, км 2+100 – км 7+700.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КИЇВСЬКА У ЖИТОМИРІ

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» у м. Житомирі проводитиметься капітальний ремонт однієї з центральних вулиць обласного центру – Київської.

Африканська чума свиней

На виконання протоколу від 10.02.2022 №5 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирській обласній державній адміністрації щодо африканської чуми свиней, в якій брали участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Градівський В.М. та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Шпита О.О., райдержадміністрація інформує, що до Житомирської міської державної лікарні ветеринарної медицини надійшло повідомлення від завідуючого господарством ДУ «Житомирська виправна колонія №4» Поліщук С.С. про те, що в їх підсобному господарстві котре утримує свиней почався падіж в кількості 2 голів. Враховуючи вищезазначене Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Житомирській обласній державній адміністрації вирішила: