На цьому сьогодні, 21 лютого, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

 Також вона зазначила, що в Житомирській області все ще спостерігається високий рівень захворюваності на COVID-19, однак за минулий тиждень фіксується динаміка зниження кількості нових випадків.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 978 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 583 пацієнти. Під апаратами ШВЛ – 31», повідомила Наталія Остапченко.

 Перша заступниця голови Житомирської ОДА також додала, що пацієнти, які пройшли повний курс вакцинації, у рази менше госпіталізуються до стаціонару та у десятки разів менш тяжко хворіють та вмирають від ускладнень, викликаних хворобою. Наразі у лікарнях області знаходиться лише 3,6% пацієнтів від загальної кількості, які отримали обидві дози щеплення.

   Загалом станом на 21 лютого від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 936 144 особи.

 Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ щодо термінів бустерного щеплення. Бустер – це додатковий захист, якого потребує ваш організм вже сьогодні.

 Станом на 21 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 18 327 жителів.

  Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

 Нагадаємо, що за минулу добу, 20 лютого, у Житомирській області зареєстровано 480 нових лабораторно підтверджених та 6 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.