У відповідності до Указу Президента України від 11.02.2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» шороку в Україні 20 лютого відзначається як день Героїв Небесної Сотні.

  Сьогодні, 18 лютого, зібралися біля пам’ятника «Синам і дочкам, які віддали своє життя за незалежність, гідність і цілісність України» жителі Брусилівщини, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

  Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували героїв Небесної сотні, всіх героїв, які загинули за незалежну Україну, синів і дочок, які боролися  за права та свободу українського народу. Не шкодуючи свого життя, виборювали  права та свободу українського народу, незалежність та цілісність України на майдані Незалежності в Києві наші земляки - Нечипоренко Анатолій Ілліч, уродженець селища Брусилів, учасник Революції гідностіта Сидорчук Юрій Володимирович, який  проживав в  селі Вільшка. Обом посмертно присвоєно звання «Героя України». 

   На мітингу по вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні виступив Брусилівський селищний голова Володимир Габенець та була проведена поминальна панахида.

  Бережіть, люди, серця свої, щоб вони не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх! Ми є…  Були… Ми будем вічно жити і прославляти український рід.

Молюся за тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину

Я Бога прошу – збережи Україну!

Молюсь, щоб людина почула людину,

Щоб син пожалів батька іншого сина,

Щоб мирною знову стала країна –

Я Бога прошу – збережиУкраїну!

Фото без опису