Фото без опису Військовослужбовці Збройних Сил України з честю і достоїнством виконують завдання по захисту цілісності та суверенітету України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, сумлінно несуть службу в пунктах постійної дислокації. Багато з них нагороджені державними нагородами відомчими нагородами Міністерства оборони України та Збройних сил України.

  Переважна більшість з них розуміє значимість та важливість завдань, які лежать перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.

   Багато військовослужбовців героїчно поклали свої життя захищаючи суверенітет та цілісність України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та продовжують проливати свою кров  подаючи приклад беззастережного та сумлінного служіння Україні.

   Дуже прикро визнавати, що серед військовослужбовців Збройних Сил України є такі, які не розуміють тієї відповідальності , яку покладає на них держава у ці буремні для нашої країни часи , у той час, як вони повинні навпаки , бути прикладом бездоганного та самовідданого служіння Батьківщині, бути охоронцями України, стояти на варті справедливості та честі. Вчинки окремих військовослужбовців здатні перекреслити усі позитивні надбання іміджу Збройних Сил України.

  На даний час є поширеними випадки самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями. Нажаль до числа цих військовослужбовців входять і уродженці Житомирщини.

   Так, станом на 31.10.2017 р. у розшуку перебуває 323 військовослужбовця, які призвані до Збройних Сил України та проживають у Житомирській області.

   Керівництво Збройних Сил України та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України стурбовані таким станом справ, які підривають боєздатність військ та унеможливлюють якісне виконання завдань, спрямованих на захист нашої країни.

   Військові служби правопорядку у Збройних Силах України є спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних Сил України, якими постійно вживаються заходи  щодо розшуку та повернення до військових частин військовослужбовців, які самовільно їх залишили.

   Однак підтримання високого авторитету Збройних Сил України, дисципліни і правопорядку в їх рядах – справа не лише Військової служби правопорядку, а і всього суспільства, органами  місцевого самоврядування, трудовими колективами, громадськими організаціями щодо повернення своїх співвітчизників до місць проходження військової служби.

 

Начальник Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку, підполковник  С.В.Савченко