Сьогодні, 7 березня, скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже відбулося прощання з нашим Героєм – Валерієм Галушко. Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Брусилівської територіальної громади.

Валерій Галушко загинув 2 березня в Донецькій області, де проходив військову службу. Він був молодим та життєрадісним, мав багато планів та мрій, та не судилося….

На жаль, клята війна забирає найкращих. Ми ніколи не пробачимо цього російським окупантам! Ніколи!!!

Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Валерія.

Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Валерія назавжди в наших серцях…

Вічна слава та пам‘ять Герою України!

Герої не вмирають!