25 квітня 2024 року у Брусилівському селищному будинку культури було проведено щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний будинок культури та відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради.

В рамках заходу було проведено конкурс читців «Зірка полину». Учасниками конкурсу стали 43 учні загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці установ культури Брусилівщини різних вікових категорій, які представляли  по одному поетичному твору на чорнобильську тематику. За результатами переглядів виступів читців члени журі, до складу якого входили компетентні спеціалісти в галузі культури та освіти громади, визначили переможців:

Прізвище та ім’я учасників

Гудзь Ліна

Покришівський СБК

ІІ

Організатори конкурсу щиро дякують всім учасникам за творчий підхід в представленні поетичних творів.

Нових всім креативних здобутків!