Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 08.11.2017 17:41

Шановні колеги!
Колектив Житомирського обласного Центру народної творчості вітає вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !
Це свято творчості та майстерності, що в поєднанні з витворами народного мистецтва стверджує, примножує духовну скарбницю нашого народу. Багата талантами Житомирська Земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури — ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією.
Тож від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, сили, енергії, вагомих здобутків і досягнень на професійній ниві!!! Хай повняться любов’ю, миром ваші домівки й серця, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Колектив Житомирського обласного Центру народної творчості