Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/ccf1c6e53fb7dc1010eca6c9e1d5c11d.jpg)
Колектив Житомирського обласного Центру народної творчості вітає вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !
Це свято творчості та майстерності, що в поєднанні з витворами народного мистецтва стверджує, примножує духовну скарбницю нашого народу. Багата талантами Житомирська Земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури — ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією.
Тож від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, сили, енергії, вагомих здобутків і досягнень на професійній ниві!!! Хай повняться любов’ю, миром ваші домівки й серця, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!
Колектив Житомирського обласного Центру народної творчості