Народний вокальний ансамбль «Долинянка» Долинівського сільського Будинку культури створений у 2006 році з числа  жителів села Долинівка Брусилівського району. Аматорський колектив відроджує та популяризує українські народні пісні, а також працює над репертуаром, куди входять авторські твори та класика  української пісенної культури.  Керівником ансамблю є Басалкевич Лідія (067-2799924).

Ансамбль постійний учасник масових заходів, які проводяться в селі та громаді, є дипломантами обласних та  всеукраїнських заходів- обласного фольклорного свята весільного короваю «Короваю, мій раю» (Брусилів), обласного фестивалю «Фольк-fect» у рамках Різдвяного ярмарку (Житомир), всеукраїнських фестивалів «Переяславський ярмарок» (Переяслав-Хмельницький), «Пісня єднає націю» (Черняхів), «Серпневий заспів» (Чорноморськ),  фестивалю родових помість та екопоселень в музеї Народної архітектури і побуту (Пирогово), міжнародного літературно-мистецького свята «Лесині джерела» (Новоград-Волинськ),переможці ІІ Національного чемпіонату України з фольклору  «EUROFOLK» під егідою ЮНЕСКО (Вінниця).