Фото без опису  Народний вокальний ансамбль «Калинонька» діє при Биківському сільському клубі  з 2006 року, ініціатором створення і першим керівником ансамблю була Ірина Чміль. Звання «народний» було присвоєно у 2018 році. Керівник  «Калиноньки»– Валентина Клименко.

Репертуар колективу різноманітний і складає  понад сімдесят творів – це українські народні пісні, пісні сучасних композиторів та  виконавців. Свою творчість учасники колективу демонструють на численних  концертах  до  знаменних дат та свят на території старостинського округу, є активними учасниками святкових дійств в Брусилівській громаді. Учасники «Калиноньки» стали переможцями в щорічному конкурсі «Берегиня Брусилівщини», є дипломантами Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» (м. Новоград-Волинський)-2018-2019 р.р.,  Всеукраїнського фестивалю «Лісапет-фест» (с.Пятничани Хмельницької області)- 2019 р., обласного фестивалю «Фольклорне намисто»  (м.Коростишів)- 2019 р.. Народний ансамбль «Калинонька» відзначено грамотами Міжнародного ягідного фестивалю «Брусвяна-Україна»- 2019 р. та онлайн-фестивалю «Чарівні мелодії зимових свят-2021» Брусилівської громади, дипломами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української національно-патріотичної та духовної пісні «Огієнкові дзвони» та дистанційного фестивалю-конкурсу хорової пісні «Мамина вишня».

Учасники колективу (а це переважно жінки)- люди різного віку, професій та вподобань: працівники школи, дитячого садочка, відділу фінансів та пенсіонери. Прикрасою колективу є єдиний чоловік- співак, танцюрист та гуморист. Всіх поєднує любов до пісні, бажання приносити радісні хвилини відпочинку вдячним глядачам.