Останнім часом почастішали випадки, коли до відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради звертаються мешканці за отриманням різних довідок та витягів, а позитивного результату немає. Причина в тому, що заявник або відсутній в Реєстрах, або занесений до них з попередніми даними, які були правильними в минулому, а на даний час потребують уточнення. А діти до 14-16 років, в багатьох випадках – взагалі відсутні.

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради та старостами селищної ради постійно проводиться уточнення наявної інформації з метою внесення змін до погосподарських книг, наповнення та уточнення електронної бази Реєстру територіальної громади з метою його актуалізації, на основі даних яких і видаються довідки жителям громади в установи та організації при оформленні соціальних пільг, виплат, допомог, дотацій інше.

Звертаємось до мешканців громади!

Будь-ласка, своєчасно залучайтеся до актуалізації даних про себе та своє домогосподарство, повідомте про зміни у своїх персональних даних, даних щодо складу сім’ї, площі будинків, земельних ділянок, звернувшись до адміністраторів та старост у селах громади або безпосередньо у відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради у смт Брусилів за адресою: смт Брусилів, вул.Лермонтова, 7. Відділ «ЦНАП» селищної ради працює:

дні тижня

години роботи

Понеділок, субота

Початок роботи: 08.00, закінчення роботи: 15.30

Вівторок – п’ятниця

Початок роботи: 08.00, закінчення роботи: 16.45

Вихідний день

Неділя

Телефон для довідок – (050) 02-03-401.

При зверненні необхідно мати наступні документи (або їх копії):

• Паспорт громадянина України у формі книжечки;
  • Паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID-картка) з довідкою про реєстрацію;
  • Картка платника податків (ідентифікаційний код);
  • Свідоцтво про народження дитини з довідкою про реєстрацію;
  • Документи на право власності на об’єкт нерухомого майна;
  • Документи на право власності на земельну ділянку;
  • Інші документи у разі потреби.

Відділ «Центр надання адміністративних

послуг» Брусилівської селищної ради