БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

РІШЕННЯ

ВИКОНКОМУ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

 

від 03.02.2021 р.                                                                                               №130

 

Про затвердження списків осіб, які

перебувають на квартирному обліку громадян,

що потребують поліпшення житлових умов   

 

             Керуючись ст. 30, ст. 52-54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Порядком взяття громадян на квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та  надання жилих приміщень для осіб, які потребують поліпшення житлових умов», затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 06.01.2021 № 63, рішенням виконкому селищної ради від 09.09.2020 № 1405 «Про проведення на території Брусилівської селищної ради інвентаризації списків осіб, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку», відповідно до Житлового кодексу України, Закону України «Про статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Правил обліку  громадян, які потребують  поліпшення  житлових умов і надання їм житлових приміщень, затверджених постановою  Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р N 470, враховуючи висновок комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради від 28.01.2021, виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію секретаря комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради щодо результатів інвентаризації списків осіб, що перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов Стаднюк Н.О., взяти до відома (додається).

2. Затвердити списки осіб, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради:

2.1. Список № 1 осіб,  які користуються правом одержання жилих приміщень в порядку загальної черги -  (додаток 1);

2.2. Список № 2 осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень -  (додаток 2);

2.3. Список № 3 осіб, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень -  (додаток 3).

3. Відділу комунальної власності селищної ради (Бортнічук Т.Й.), комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради (Захарченко В.В.):

 

3.1. Дотримуватись норм чинного законодавства при розгляді питань, що відносяться до їх компетенції.

 

3.2. Оприлюднити на офіційному веб сайті Брусилівської селищної ради, на Єдиному державному веб порталі відкритих даних та газеті «Відродження» списки громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради, зазначені в п. 2 даного рішення.

 

4. Вважати таким, що втратило чинність  рішення виконкому від 03.03.2020 № 1197 «Про затвердження списків осіб, що перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Захарченка В.В.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                Володимир ГАБЕНЕЦЬ

 

   

 

     
    Додатки до рішення виконкому Брусилівської селищної ради  03.02.2021 № 130  (1,2,3)           


                                                 

 

Фото без опису