Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180185   Комунальне некомерційне підприємство "Брусилівська лікарня"

Дата: 09.10.2020 16:38

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

65

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Спеціальної дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180185   Комунальне некомерційне підприємство "Брусилівська лікарня"

Голова комісії:         Стаднюк Любов Іванівна ( 1974 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Заступник голови комісії:     Кіщенко Світлана Василівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Секретар                   Стаднюк Каріна Володимирівна ( 2002 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Члени комісії:

Ткаченко Олександр Васильович ( 1953 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Орел Олександр Анатолійович ( 1966 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Скуратівська Ольга Олександрівна ( 1977 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Орел Антон Олександрович ( 1997 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.