МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт. Брусилів

16 год. 40 хв.

08 грудня 2020 року                                                                                  № 152

Про дострокове припинення повноважень  депутата Брусилівської селищної ради від Житомирської обласної  організації політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирської області Житомирського району надійшло повідомлення від Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області про дострокове припинення повноважень депутата Аврамчук Катерини Василівни.

Враховуючи вищевказане та керуючись  ст. 283, 284 Виборчого кодексу України,- Брусилівська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1.Припинити повноваження депутата Брусилівськької селищної ради  Житомирського району Житомирської області

Аврамчук Катерина Василівна

2.Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісії                                                               Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП                    Потійчук В. О.